Silver Needle

New product

Cena za 50 g

Ten produkt nie występuje już w magazynie

  • 50 g
  • 100g
  • 200g
  • 500g

27,50 zł

Opis produktu

Herbata pochodząca z prowincji Fujian, znanej z produkcji najbardziej wyśmienitych oolongów i białych herbat. Niezwykle rzadka, zbierana ręcznie zaledwie przez kilka dni w roku. W przeszłości była przeznaczona wyłącznie dla cesarskich ust. Wytwarzana jest z młodych, nierozwiniętych pączków przypominających igły. Są one pokryte srebrzystym puszkiem- właściwym jedynie dla herbat niefermentowanych. Jej produkcja ogranicza się wyłącznie do wysuszenia liści, które zostały zebrane zanim zdążyły się rozwinąć.

Dzięki niskiemu stopniu przetwarzania Silver Needle zachowuje wysokie stężenie substancji odżywczych, wskutek czego ma znaczne właściwości prozdrowotne. Ma działanie lekko pobudzające, odstresowujące i wspomagające koncentrację. Przeciwdziała wolnym rodnikom, dzięki czemu spowalnia procesy starzenia się. Jej smak jest niesamowicie subtelny, kremowy z wyczuwalną słodką nutą.

Silver Needle przypadnie do gustu zwolennikom wykwintnych, delikatnych aromatów z mocą zdrowotnych właściwości.

Kraj pochodzenia: Chiny, prowincja Fujian

Sposób przygotowania

5-7 min

80-85 stopni C

1 łyżeczka na filiżankę

Ten sam susz można zaparzyć 2-3 razy. Każdorazowo listki bardzo dokładnie oddzielić od naparu.

Opinie

Oceń 
2017-08-18

Pobudzająca

Takiej herbaty długo szukałam. Polubiłam ją od pierwszego łyku. Głęboki, a przy tym subtelny i bardzo dobrze zrównoważony, smak, z wyczuwalną nutą słodyczy. Taką herbatę pije się z wielką chęcią i ma się na nią zawsze ochotę. Do tego pobudza i poprawia koncentrację.

Napisz swoją opinię!

Napisz recenzję

Silver Needle

Silver Needle

Cena za 50 g

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: