Jasmine Lichi Ball

New product

Cena za 50 g

53 Przedmioty

  • 50 g
  • 100g
  • 200g
  • 500g

34,00 zł

Opis produktu

Aromatyzowana wonnym jaśminem biała herbata i urokliwy kwiat śliwy chińskiej, zwany kwiatem liczi, zostały misternie splecione w dzieło herbacianej sztuki.

Jasmine Lichi Ball to herbaciane kule zwinięte z niezwykłą starannością. Stworzenie każdej z nich wymagało czasu, precyzji, a przede wszystkim delikatności i wyczucia. Wystarczy odrobina gorącej wody, aby stać się świadkiem magicznego przedstawienia: "herbaciany pąk" rozwija się subtelnie, ukazując w finale egzotyczny kwiat liczi. Słomkowo - zielony napar pieści podniebienie delikatną słodyczą i napełnia nasze nozdrza pięknym zapachem.

Są w życiu chwile, które chce się dzielić z najbliższymi. Degustowanie Jasmine Lichi Ball  jest z pewnością jedną z nich...

50g to około 7-9 sztuk.

Sposób przygotowania

5-7 min

75-85 st. C

jedna kulka na dzbanek (ok. 250 ml)

Przygotowanie naparu z herbaty kwitnącej ma w sobie cechy zjawiska artystycznego. Aby móc je podziwiać, do zaparzenia polecamy użyć szklanego dzbanka podgrzewanego niewielką świeczką. Najlepszym czasem na przyrządzenie naparu jest wieczór- przy zgaszonym świetle i w blasku świec herbaciane widowisko potrafi naprawdę zachwycić.

Z jednej kulki możemy przygotować nawet 3 napary. 

Opinie

Napisz recenzję

Jasmine Lichi Ball

Jasmine Lichi Ball

Cena za 50 g

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: