Century Lover

New product

Cena za 50 g

49 Przedmioty

  • 50 g
  • 100g
  • 200g
  • 500g

25,00 zł

Opis produktu

Century Lover to zarówno przyjemność dla podniebienia, jak i niebywały spektakl dla oczu. Biała herbata ręcznie zwinięta na kształt kulki, która po zaparzeniu otwiera się, ukazując pomarańczowy kwiat lilii.       

Herbaciany spektakl zachwyca i zadziwia jednocześnie, w momencie gdy niepozorna kulka na naszych oczach przeistacza się w kunsztowną kompozycję. Białe listki rozchylają się nieśpiesznie, uwalniając ukryty w ich wnętrzu aromat.     

Degustowanie Century Lover, podobnie jak wszystkich herbat kwitnących, wymaga chwili wyciszenia i celebracji, która pozwoli w pełni docenić wartość tego czarującego naparu.   

Ukryta wewnątrz kwiecista niespodzianka czyni z tej herbaty idealny podarunek, dzięki któremu obdarowana osoba będzie miała szansę wzięcia udziału w prawdziwym herbacianym rytuale.

50g to około 7-8 sztuk.

Sposób przygotowania

5-7 minut

75-85 stopni Celsjusza

jedna kulka na dzbanek (ok. 250 ml)

Przygotowanie naparu z kwitnącej herby ma w sobie cechy zjawiska artystycznego. Aby móc je podziwiać, do zaparzenia polecamy użyć szklanego dzbanka podgrzewanego niewielką świeczką. Najlepszym czasem na przyrządzenie naparu jest wieczór- przy zgaszonym świetle i w blasku świec herbaciane widowisko potrafi naprawdę zachwycić.

Z jednej kulki możemy przygotować nawet 3 napary. 

Opinie

Napisz recenzję

Century Lover

Century Lover

Cena za 50 g

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: