Japan Sencha Premium

New product

Cena za 50 g

32 Przedmioty

  • 50 g
  • 100g
  • 200g
  • 500g

15,00 zł

Opis produktu

Wysokiej jakości oryginalna Japońska Sencha, uprawiana według tradycyjnych metod. Zbierana na wiosnę wyłącznie z młodych, niewielkich i częściowo rozwiniętych liści.

Sencha to klasyka wśród zielonych herbat. Cechuje się pełnym smakiem i niezrównanym aromatem. Barwę Senchy porównuje się z porannym blaskiem słońca. Aby ją uzyskać, zaraz po zebraniu i selekcji listki poddane są procesowi suszenia w gorącym i suchym kotle, gdzie tracą wilgoć, zachowując przy tym swój zielono - oliwkowy kolor oraz wiele cennych składników, takich jak polifenole, które w naturalny sposób opóźniają proces starzenia się.

Systematyczne picie Senchy obniża ciśnienie krwi, poziom cukru (polecana diabetykom!) i cholesterolu oraz wspomaga profilaktykę antynowotworową. Według obserwacji naukowców, Japończycy oraz Chińczycy, którzy piją dużo zielonej herbaty rzadziej chorują na nowotwory, ponadto ich średnia życia (82 lata kobiety, 76 lat mężczyźni) jest najwyższa na świecie.

Wysoka zawartość teiny czyni z Senchy znakomicie pobudzający napój, który może stanowić zdrową alternatywę dla porannej kawy.

Kraj pochodzenia: Japonia

Sposób przygotowania

1-3 min

60-70 st. C

1 łyżeczka na filiżankę

Ten sam susz można wykorzystać jeszcze 2-3 razy. Po zaparzeniu liście należy oddzielić od naparu.

Opinie

Oceń 
2017-02-15

polecam!

Wysokiej jakości zielona herbata. Przyjemna w smaku i nieźle stawiająca na nogi!

Napisz swoją opinię!

Napisz recenzję

Japan Sencha Premium

Japan Sencha Premium

Cena za 50 g

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: