Dla Sportowców (Greenbosh)

New product

Cena za 50 g

Dla sportowców, którzy dążą do zwiększenia masy mięśniowej

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

  • 50 g
  • 100g
  • 200g
  • 500g

9,30 zł

Opis produktu

Jest to idealna mieszanka dla sportowców, którzy dążą do zwiększenia masy mięśniowej. Jej podstawę stanowią trzy składniki: maca, sarsaparilla oraz żeń-szeń.

Maca jest idealna dla sportowców z uwagi na wysokoprocentową zawartość argininy w jej białku. Wpływa na wzrost siły i masy mięśniowej, zwiększa szybkość skurczu mięśni, ich wydolność oraz chroni przed wolnorodnikowym uszkodzeniem. Przyspiesza regeneracją organizmu po treningu.

Sarsaparilla jest to roślina, która występuje na obszarze Ameryki Łacińskiej. Zawiera witaminy, sole mineralne, fitosterole i saponiny. Ma pozytywny wpływ na zwiększenie wydolności organizmu oraz ułatwia rozbudowę masy mięśniowej.

Znaczącą korzyścią przyjmowania żeń-szenia przez sportowców jest przede wszystkim zwiększenie wytrzymałości fizycznej i psychicznej organizmu, podwyższenie tolerancji na stres oraz stymulacja układu immunologicznego, przez co organizm jest bardziej odporny na choroby.

Bazę herbaty stanowi Greenbosh (Zielony Rooibos), który świetnie smakuje zarówno na ciepło, jak i na zimno. Ostudzony napar można przelać do bidonu i zabrać ze sobą na trening.

Skład

Greenbosh (Zielony Rooibos), skórka róży, jabłko, sarsaparilla, korzeń maca, żeń-szeń, lukrecja

Proponowany sposób przygotowania

8-10 min

100 stopni C

1 łyżeczka na szklankę

Parzyć pod przykryciem. Po wskazanym czasie napar odcedzić. Po ostudzeniu można dodać kostki lodu. Spożywać 1-2 razy dziennie.

Przeciwwskazania

Ze względu na występowanie w składzie Sarsaparilli mieszanki nie powinny spożywać kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby cierpiące na dolegliwości związane z nerkami.

Opinie

Napisz recenzję

Dla Sportowców (Greenbosh)

Dla Sportowców (Greenbosh)

Cena za 50 g

Dla sportowców, którzy dążą do zwiększenia masy mięśniowej

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: