Nano Srebro Niejonowe 25 PPM 250ml

New product

Działa bakterio- grzybo- i wirusobójczo

1 Przedmiot

32,98 zł

Opis produktu

Srebro jest od wieków znane jako naturalny antybiotyk. Posiada silne właściwości antybakteryjne, eliminuje szerokie spektrum bakterii (Coli, Staphylococcus, Salmonella, itp.), posiada długotrwałe, nawet po wyschnięciu, aktywne powierzchniowo właściwości zwalczające mikroorganizmy (środki dezynfekcyjne zazwyczaj działają tylko w miejscu kontaktu z bakterią). W przeciwieństwie do innych antybakteryjnych środków chemicznych, cząstki srebra dołączają się do błony drobnoustrojów i blokują ich procesy metaboliczne.

Niejonowy Koloid Nano Srebra 25 PPM jest koncentratem. Zawiera on tylko nano srebro i wodę demineralizowaną. Dzięki swojej unikalnej strukturze płatkowej jest już skuteczny przy 5 PPM. Płaska nano cząsteczka doskonale przylega do powierzchni na którą działa, dzięki temu wielokrotnie zwiększona jest powierzchnia czynna koloidu.

Czym różni się srebro niejonowe od jonowego?
Metaliczne srebro jonowe może odkładać się w organizmie. Srebro jonowe reaguje w żołądku z kwasem solnym i powstaje chlorek srebra. Spożywane go w większych ilościach wywołuje dolegliwość zwaną srebrzycą. Jonowe srebro musi być przechowywane w ciemnych butelkach, ponieważ ulega utlenianiu i czernieje.
Metaliczne srebro niejonowe nie kumuluje się w organizmie, a jego nadmiar jest wydalany. Nie musi być przechowywane w ciemnych szklanych butelkach, ponieważ nie reaguje ze światłem.
Oferowane przez nas srebro znajduje się w plastikowej, przezroczystej butelce i nigdy pod wpływem światła nie zczernieje. Świadczy to o jego wysokiej jakości.

Nano srebro świetnie sprawdza jako tonik oczyszczający i leczący zmiany skórne. Może być używane:
- do cery trądzikowej
Ze względu na zawarte w nim najmniejsze na świecie cząstki srebra krystalicznego, przenika przez skórę i chroni ją nie tylko przed szkodliwymi drobnoustrojami znajdującymi się w powietrzu, ale i poprawia kondycję skóry trądzikowej ograniczając rozwój bakterii pod naskórkiem.
Sposób użycia: po umyciu skóry, spryskać skórę i pozostawić do wyschnięcia. Można bezpiecznie stosować, jako podkład pod ulubione kosmetyki

-pod pachami w celu uniknięcia przykrego zapachu
Srebro koloidalne zapobiega rozwojowa drobnoustrojów odpowiedzialnych za nieprzyjemny zapach potu.
Sposób użycia: spryskać umytą skórę, następnie pozostawić do wyschnięcia. Po kilku minutach można użyć antyperspirantu

- jako płyn po goleniu
Zapobiega powstawaniu podrażnień i czerwonych wyprysków, nie piecze oraz nie wysusza skóry. Nie wpływa na zapach wody kolońskiej.
Sposób użycia: spryskać twarz po goleniu i poczekać do wyschnięcia. Następnie można użyć mleczka ub kremu po goleniu.

- do higieny intymnej (5PPM)
Łagodnie i nieinwazyjnie zapobiega rozwojowi bakterii, które powodują nieprzyjemny zapach w okolicach intymnych ciała. Można stosować w połączeniu z innymi środkami higieny intymnej.
Sposób użycia: po umyciu i wytarciu ręcznikiem, spryskać okolice intymne i pozostawić do wyschnięcia. Powtórzyć kurację2 razy dziennie przez tydzień. Po tygodniu używać raz dziennie.

- do płukania jamy ustnej (5PPM)
Wspomaga utrzymanie higieny jamy ustnej przy chorobach dziąseł, hamuje powstawanie nieprzyjemnego zapachu w ustach.
Koloidy srebra eliminują dużą ilość bakterii w przeciągu 30 minut, a nie w momencie zetknięcia się z nimi, tak jak alkohol. Dlatego stosowanie go w pastach do zębów jest bezcelowe, ponieważ po wypłukaniu jamy ustnej srebro jest usunięte i nie ma szansy na działanie.
Sposób użycia: po umyciu zębów i wypłukaniu ust, należy spryskać usta i zęby. Polecamy odchylenie górnej i dolnej wargi i spryskanie zębów również od zewnętrznej strony. Po spryskaniu należy wypluć nadmiar płynu. Wielu dentystów poleca szczotkowanie języka na którym zbiera się wiele bakterii. My dodatkowo proponujemy spryskanie języka koloidem po czyszczeniu.

Produkt nie powinien być stosowany przez osoby uczulone na srebro. Przeznaczony jest do użytku zewnętrznego.

Producent:
Nano-koloid
Na licencji Nano Technologies Group , Inc., USA


Opinie

Oceń 
2017-08-31

Pomaga na trądzik

Kupiłam srebro głównie z powodu trądziku, z którym od dłuższego czasu nie mogłam sobie poradzić. Codziennie spryskiwałam cerę przed nałożeniem kremu i moja buzia o wiele lepiej wygląda. Cieszę się, bo niedługo mam wesele.

Oceń 
2017-08-08

Srebro koloidalne

Obsługa bardzo miła i przyjemna w kontakcie , realizacja przesyłki błyskawiczna i super zabezpieczona paczka. Jestem bardzo zadowolona. Srebra używam od miesięcy i potwierdzam jego działanie szczególnie przy problemach z grzybami, bakteriami.

Oceń 
2017-07-10

Nano srebro

Srebro bardzo dobrej jakości i szybko wysłane.

Napisz swoją opinię!

Napisz recenzję

Nano Srebro Niejonowe 25 PPM  250ml

Nano Srebro Niejonowe 25 PPM 250ml

Działa bakterio- grzybo- i wirusobójczo

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: