Nano Miedź 25PPM 250ml

New product

Ma silne właściwości grzybobójcze i biobójcze. Skuteczny środek dezynfekujący skórę oraz powierzchnie użytkowe.

3 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

31,50 zł

Opis produktu

Ze wszystkich koloidów Nano Miedź oznacza się najsilniejszymi właściwościami grzybobójczymi. Doskonale sprawdza się w walce z Candidą i wszelkiego rodzaju innymi dolegliwości spowodowanymi grzybami.

Stosowana zewnętrznie:
- wspomaga leczenie przewlekłych grzybic skórnych;
- jest szczególnie polecany przy higienie stóp i rąk. Już w ciągu kilkunastu minut nano miedź eliminuje bakterie i grzyby znajdujące się na dłoniach i stopach (można ją stosować bezpośrednio bądź np. spryskać wnętrze obuwia). Nanao cząsteczki miedzi osadzają się na skórze tworząc warstwę ochronną- polecamy spryskiwać stopy przed korzystaniem z basenów publicznych;
- nano miedź można stosować jako dodatek dezynfekujący wodę w basenach kąpielowych;
- dzięki właściwością antyseptycznym eliminuje nadmierną potliwość i niweluje nieprzyjemny zapach potu;
- zwalcza owrzodzenia skóry;
- regeneruje osłabione włosy i stymuluje ich wzrost;
- odznacza się właściwościami przeciwstarzeniowymi (zwalcza wolne rodniki).

Nano Miedź w domu:
Nano miedź jest doskonałym i skutecznym dodatkiem do chemii gospodarczej. Wykazuje silne właściwości antygrzybiczne i antybakteryjne.
Przedłuża ona działanie podstawowe środków czyszczących oraz w odróżnieniu do tradycyjnych środków biobójczych po wyschnięciu preparatu tworzy długotrwałą nano barierę antygrzybiczą na powierzchniach użytkowych- polecamy spryskiwać nią klamki, zlewy, kabiny prysznicowe, dozownik proszku w pralce, przestrzenie między fugami (zapobiega ciemnieniu), wnętrze lodówki, zmywarki do naczyń. Świetna do stosowania w łazienkach oraz innych wilgotnych pomieszczeniach, gdyż hamuje rozwój grzybów na ścianach i sufitach.

Niejonowy Koloid Miedzi (25 PPM) jest koncentratem. Zawiera on tylko nanocząsteczkową miedź i wodę demineralizowaną.
Dzięki swojej unikalnej strukturze płatkowej jest już skuteczny przy 5 PPM. Produkt jest środkiem ekologicznym. Produkt ma właściwości grzybobójcze i biobójcze. Jego działanie jest wolniejsze od typowych środków biobójczych zgodnych z dyrektywą Unii Europejskiej, jednak wyróżnia się skutecznym, długotrwałym i aktywnym działaniem.

Sposób użycia
Powinien być stosowany po umyciu skóry. Za pomocą spryskiwacza nanosić na wybrane powierzchnie, np. klamki, fugi, kabinę prysznicową.

Producent:
Nano-koloid
Na licencji Nano Technologies Group , Inc., USA

 

Opinie

Napisz recenzję

Nano Miedź 25PPM 250ml

Nano Miedź 25PPM 250ml

Ma silne właściwości grzybobójcze i biobójcze. Skuteczny środek dezynfekujący skórę oraz powierzchnie użytkowe.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: