Guarana

New product

Cena za 50 g

Bogata w naturalną kofeinę- zdrowy zamiennik kawy

Ten produkt nie występuje już w magazynie

  • 50 g
  • 100g
  • 200g
  • 500g

11,50 zł

Opis produktu

Guarana (Paulinia cupana) odznacza się najwyższą zawartością kofeiny spośród wszystkich roślin na świecie, dzięki czemu jest jednym z najsilniejszych naturalnych stymulantów.

Zawiera trzykrotnie więcej kofeiny niż kawa, dlatego znalazła zastosowanie w napojach energetycznych i preparatach leczniczych. W przeciwieństwie do kawy, kofeina znajdująca się w guaranie nie wypłukuje magnezu oraz uwalnia się wolniej, pobudzając organizm stopniowo i na dłużej. Jej pozytywne działanie może utrzymywać się nawet do 6 godzin!

Badania naukowe potwierdzają, że guarana:
-podnosi poziom energii, niwelując uczucie zmęczenia psychicznego i fizycznego;
-zwiększa zdolność koncentracji i zapamiętywania;
-zwiększa wydajność i wytrzymałość organizmu (polecana osobom uprawiającym sport);
-poprawia procesy metaboliczne oraz wpływa korzystnie na przemianę materii, przez co zwiększa efektywność redukcji tkanki tłuszczowej i wspomaga odchudzanie.

Guarana ma zastosowanie przy: wysokiej aktywności fizycznej (uprawianie sportu), przewlekłym zmęczeniu oraz braku energii życiowej, obniżonym nastroju, problemach z pamięcią i koncentracją, podczas nauki i pracy umysłowej, wspomagająco przy odchudzaniu.

Efekt pobudzenia można zwiększyć łącząc guaranę z Yerbą Mate oraz Macą, zaś efekt skupienia i koncentracji wzmocni Ginkgo biloba oraz Gotu Kola.

Guarana jest sprzedawana w formie zmielonej. Surowiec najwyższej jakości.

Proponowany sposób przygotowania

Ilość: 1 płaska łyżeczka;

Jeśli stosujemy Guaranę po raz pierwszy, należy zacząć od mniejszej dawki i sprawdzić reakcje organizmu.

Guarana cechuje się nieco ziemistym smakiem. Aby go złagodzić, proponujemy wskazaną ilość połączyć z jogurtem (naturalnym, owocowym, pitnym), sokiem, kakao. Guarana nie rozpuszcza się w płynach, dlatego należy spożyć ją wraz z osadem.

Przeciwwskazania

Guarany nie powinny stosować kobiety w ciąży, matki karmiące, osoby cierpiące na choroby układu krążenia, nadwrażliwi na kofeinę.

Opinie

Napisz recenzję

Guarana

Guarana

Cena za 50 g

Bogata w naturalną kofeinę- zdrowy zamiennik kawy

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: